تبلیغات
نكته - شبهه میبد سبز2
شبهه
میبدسبز
چهارشنبه 25 آذر 1388 ساعت 22 و 17 دقیقه و 05 ثانیه
مشکل شما اینست که فکر می کنید سخنان امام وحی منزل است و هر چه گفته تا ابد باید همان باشد. حتی قرآن که سخنان وحی می باشد چنین ادعایی در مورد آیات خودش ندارد، و تایید می کند که بعضی آیاتش آیات دیگرش را رد می کند
در مورد مردم فلسطین هم باید بررسی کنیم حرفها و شعارهای ما چه فایده ای برای آنها دارد؟ نمی دانم خبر داری یا نه که در اجلاس دوربان بعد از اینکه اردوغان جلسه را به نشانه مخالفت با جنایت اسراییل ترک کرد و همه چیز برای صادر شدن قطعنامه بر علیه اسراییل آماده شده بود، احمدی نژاد با سخنان نسنجیده اش همه چیز رو خراب کرد؟
می دانی رهبران صهیونیست، ا.ن را هدیه الهی به ملت یهود می دانند؟
می دانی صهیونیستها قبل از انتخابات گفته بودند ما امیدواریم ا.ن رای بیاورد چون حکومت اصلاح طلبان بیسترین ضررر را برای اسراییل داشته (به دوره 8 ساله ریاست جمهوری خاتمی اشاره کرده اند)
می دانی فلسطینان می گویند راهپیمایی روز قدس مردم ایران جنبه داخلی دارد و ایرانیان به فکر ما نیستند و اگر واقعا به فکر ما بودند برای بهداشت و آموزش ما هزینه می کردند و پول برای خرید اسلحه نمی فرستادند؟
در حال حاضر دشمن تمام بشریت اسراییل است و اسراییل همیشه طرفدار جریان شریعتمداری، روح الله حسینیان، فلاحیان، احمدی نژاد، جنتی و ... بوده و هست چون به قول خودشان، این جریان بیشترین متفعت را برای اسراییل داشته اند.

پاسخ علی : علیکم سلام
جواب در ادامه مطلب
http://rajanews.com/userfiles/image/%D8%AF%D9%88%D9%85%20%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF/IMAGE633787185383125000.jpg
من گفتم ما از اصول حمایت می کنیم اگر روزی خمینی خامنه ای هم مقابل با اصول برخیزند ما مقابل خمینی خامنه ای بر می خیزیم
2- هیچ آیه ازقرآن به اعتقاد (((مسلمانان))) آیه دیگر را رد نمی کند
4- این ها همش دلقک بازی است که شما را گول بزنند آیا مرگ بر روسیه (موسوی طرفدارانش) ضرر بیشتر به اسراییل می زند یا مرگ بر اسراییل(رهبر احمدی نژاد مردم)
3- غذا دارو اینجور چیز ها را کشور های عربی تامین میکند ولی اسلحه را خیر چون نمی توانند روابط خود را با آمریکا قطع کند یا علی
خداحافظ


طبقه بندی:
نگارش در تاریخ چهارشنبه 25 آذر 1388 توسط علی | نظرات ()
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از عقاید چه کسی پیروی می کنید؟نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ